قوانین و مقررات

1) ثبت نام در شارپین رایگان است.
2) پلتفرم شارپین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
3) هر شماره تلفن همراه، تنها حق ایجاد یک اکانت کاربری را دارد.
4) استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار و …) مجاز نیست.
5) محتوای منتشر شده در وبسایت شارپین، تماماً منطبق بر مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار ایران می باشد.
6) استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نبوده و این اکانت ها حذف خواهند شد.
7) كپی‌برداری از مطالب نوشته شده این سایت در سایر سایت‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و هر نوع رسانه‌ی دیگر فقط با اجازه کتبی قبلی مجاز می‌باشد و در صورت انتشار محتوای اختصاصی در سایر رسانه‌ها، شارپین حق پیگیرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

سلب مسئولیت

بورس و به طور کلی بازارهای مالی ذاتاً دارای نوسانات بسیار زیادی می باشند و برای کسانی که درک مناسب و اطلاعات کافی ندارند، حضور در این بازار دارای ریسک بسیار زیادی است. کاربران گرامی، توجه فرمایید که تحلیل‌های منتشر شده در این پلتفرم، صرفاً پیشنهادات تحلیلگران حرفه‌ای پلتفرم شارپین بوده و مسئولیت هر گونه خرید یا فروش بر اساس هر تحلیل، کاملاً بر عهده خود سرمایه گذار بوده و پلتفرم شارپین هیچگونه مسئولیتی در قبال سود و زیان احتمالی افراد ندارد. با این حال، به منظور حمایت از کاربران وبسایت، شارپین برای تحلیل‌هایی که پس از مدت یک ماه، در وضعیت زیان‌ده باشند، اعتبار مربوط به تحلیل خریداری شده را به صورت خودکار به حساب خریداران تحلیل مذکور باز خواهد گرداند. حضور شما در سایت شارپین و استفاده از خدمات و محتوای سایت به هر نحوی، به معنای پذیرش کامل قوانین و شرایط فوق می باشد.